top of page

TUKAN AKADEMİ

A Better Future

Healy Frekans Cihazı

Frekanslarla Gelen Mucize

Healy Frekans Cihazı hakkında detaylı bilgi & satın almak için tıklayın.

560x530_healy-wellness-products.webp

Who is me?

Güliz Akbaş

GÜLİZ AKBAŞ

Until the end of my 20s, I was intertwined with art and sports with the schools I attended and the education I received. I was always in a emptiness and a desire to find myself. My therapy process, which I started when I reached my 30s, led me towards the existence of a different life. On the one hand, personal development, on the other hand, my interest in the spiritual field made me who I am today and continues to do so. Now, instead of waiting for change to come from outside, I took responsibility for my life and realized that everything changes when I change. I realized that the source of infinite energy is within me. I chose to exist in this reality by making myself real as myself. 

After this election, life began to flow easily to me. My mind, which was constantly comparing and forcing itself, started to overflow with the beauties that came in the flow. As I shared all the information I acquired with those who desire the information, room for new information was opened and together we are on the way to a better one.

My Tukan Academy Youtube channel, Instagram page and website contain all the facilitating information, training and support sessions that will guide you.

In addition to what I have contributed to myself, I intend to make the highest contribution to you. Life embraces us with ease and beauty. What is possible for us to reach a higher version together?

 

Güliz AKBAS

  • Instagram
  • TikTok
TUKAN RULO

®

ACCESS BARS NEDİR? NE İŞE YARAR? UYGULAMASI NASIL OLUR?

Access Consciousness Amerika’da Gary Douglas tarafından ortaya çıkarılan ve Dr. Dain Heer ile birlikte çalışmalarına devam ederek geliştirdiği kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. Yaşlanma önleyici, cinsellik, para, farkındalık, yaratıcılık, beden, zaman ve alan ,iletişim, kontrol gibi noktalara temas edilerek uygulanan birikmiş enerji blokajlarının salınımını sağlayan enerjetik çalışma sistemidir. Access, daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir.

 

Yargılardan uzak, olumlu veya olumsuz bir şekilde bizi kilitleyen, bilincin daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü duygu, düşünceden bizi sıfır noktasına taşımayı sağlayan etkili bir araçtır. Bizi bilince taşır. Bilinç, yaşamımızdaki her anda kendimizi veya başka birini yargılamadan var olma yeteneğidir. Her şeyi alma, hiçbir şeyi reddetmeme ve hayatta arzuladığınız her şeyi – şu anda sahip olduğunuzdan daha büyük ve hayal edebileceğinizden daha fazla olan bir şeyi – yaratma yeteneğidir. Access Bars, olmasının mümkün olmadığına karar verdiğimiz her şeyin gerçekleşmesi için bizlere yolların varlığını gösterir.

 

Access the Bars kelime anlamları olarak ‘barlara erişim’ demektir. Hepimizin kafasında 32 tane bar noktası var. Bu barlarda tüm zaman, alan, boyut, realitelerden gelen ve tüm hayatımızı yöneten kalıplar, inançlar, koşullanmalar depolanmış olarak duruyor. Access Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş olan geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar serbest bırakılıp silinir. Bu uygulamayı artık işinize yaramayan ve atmaya bir türlü kıyamadığınız eşyaları dolaplarınızdan boşaltarak kullanım alanını genişlettiğiniz, dolaplarda yer açtığınız bir ferahlama alanı gibi düşünebilirsiniz.

 

Hayal ettiklerinizi gerçekleştiremeyeceğinizi söyleyen kafanızdaki o sesi susturabildiğinizi hayal edin. Hayatınızda yarattığınız herhangi bir sınırlama düşüncelerinize, fikirlerinize, tutumlarınıza, kararlarınıza ve inançlarınıza bağlıdır. Bars noktalarına dokunarak her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz hayata sahip olabileceğinize inanmaktan alıkoyan kilitlenmiş şeyleri temizlemeye başlarsınız.

Access  Bars’ı deneyimleyen binlerce insan hayatlarının birçok yönünü değiştirmeye ,daha iyi sağlık, uyku kolaylığı, kilo kaybı, daha iyi ilişkiler, endişeden kurtulma, daha az stres ve çok daha fazlasını deneyimlediklerini aktarırlar. Zihin-beden dengesi, ilişkilerin iyileştirilmesi, günlük yaşam ya da farklı bir nedenden oluşmuş stresin azaltılması, bolluk-bereket alanlarında ve daha fazlasında yaşamlarındaki farklılıkları gözlemlerler.

Bir günlük (8 Saat) Access The Bars uluslararası uygulayıcılık eğitiminde hem kendinize hem başkalarına Access The Bars uygulamayı kolaylıkla öğrenirsiniz. İçinde dört tane seans vardır. İki kez seans alır ve iki kez seans yaparak eğitimi tamamlarsınız. Bu seanslarla inanılmaz rahatlar ve tüy gibi hafiflersiniz. 32 bar noktalarının yerlerini ve bu noktaları çalıştırmayı ayrıntılı bir şekilde öğrenirsiniz. Kurucular Gary Douglas ve Dr. Dain Heer’ın video kaydını izler ve onların birbirlerine yaptıkları örnek bir bars uygulamasının enerjisini deneyimlersiniz. Eğitimin bitiminde size uluslararası onaylı Access The Bars uygulayıcılık sertifikası verilir ve siz artık Access The Bars uygulayıcısı olursunuz.

 

Access The Bars Uygulayıcılık/Eğitmenlik aşamalarında; ilk eğitim sonrası uluslararası onaylı sertifika alırsınız ve uygulayıcı olursunuz. Aileniz ve çevrenize uygulama yapabilir bir yandan onların enerji kanallarını açarken bir yandan da kendi bars noktalarınızı da aktifleştirmiş olursunuz. Üç eğitim sonunda eğitmenlik yapabilir yeni Access Bars uygulayıcıları yetiştirebilirsiniz.

 

 Birlikte daha iyisi için neler mümkün …

TUKAN AKADEMİ

Toucan Symbolism

Purify Your Soul

Toucan is one of the power animals of shamans. As spiritual teachers and messengers, you begin to believe in animals; This opens up a whole new dimension in your life. They become much more than simple pets or friends.

Tukan holds the key to higher knowledge and secret messages. It reminds us to speak loudly and clearly and makes it clear that your contributions have value. It lets you know that you need to let go of shyness and talk. It reminds you that you need to make your voice heard in every field. That's why this bird moves you. It asks you to use your voice in a beneficial way. People with the Totem Totem are confident and skilled communicators. What choice do you make in order to expand your consciousness more and be yourself in your field? SELECT... I am with you.

 

GÜLİZ AKBAS

SU TERAPİSİ

Bilinirliği giderek daha da artan ve Eternal Flow olarak adlandırılan Su Terapisi, fiziksel ve psikolojik rahatsızlıkların tedavisi için yeni bir yol sunuyor.

Sıcak su, kasları gevşetirken omurga sağlığını da olumlu bir şekilde etkiliyor. Su terapisinde masaj ile suyun iyileştirici gücüyle birleşirken, vücut rahatlığının yanı sıra duygusal olarak yaşanan gerilim hissini de ortadan kaldırıyor.

Su terapisi seanslarımızı alanında uzmanlaşmış olan Esra Ekizoğlu yapmaktadır.

Esra Ekizoğlu Su Terapisti

OUR PROGRAMS

You can take a look at the available programs below; If you have any questions, please do not hesitate to contact us.

NUMEROLOJİ

Pendulum Training

The answers are in energy.

SARKAÇ

Pendulum Training

The answers are in energy.

NEURO REBIRTH

Various Trainings

Online and face to face.

su-terapisi

Pendulum Training

The answers are in energy.

E-RULO
TUKAN RULO

®

EFE AMBALAJ

All of your business At Your Service for Roll Paper Needs!

COMMUNICATION

Merkez, Şirinler Sk. No:11/B, 34245 Gaziosmanpaşa/Istanbul, Türkiye

0212 614 35 55

0555 562 21 54

0530 840 74 10

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Bulunduğunuz www.tukanakademi.com sitesi sağlık tavsiyesi vermez. Sitede yer alan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz.

TUKAN AKADEMİ PATENT
bottom of page