top of page

Numeroloji Nedir?

Numeroloji Nedir? Ne İşe Yarar? Analizi Nasıl Yapılır? Numeroloji Hakkında Her şey...

Numeroloji Hesaplama, Numeroloji Harf Tablosu, Numeroloji Çakra Hesaplama, Doğum Haritası Hesaplama

Numeroloji Hesaplama

Numeroloji Nedir?

Nümeroloji, Okültizm’in bir dalı olup, evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını, her şeyin sayısal bir düzen içinde meydana geldiğini varsayar ve sayılarla ilgili çeşitli analitik ve sentetik çalışmalarla, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfetmeyi amaçlar.


Kader Sayın

Kim olduğunu, hayat amacına ulaşmak için yaşamda izlediğin veya yürümeyi tercih ettin yolu yaşamında tatmin bulmak için büyümen gereken yönü, genel hedeflerini ortaya koyar. Hayatında emrinde olan geliştirmeyi ve kullanmayı seçtiğin takdirde de yeteneklerini, tutumlarını hedeflerini tanımlayan sayı olduğundan kendinle ilgili ne yapacağını ve nasıl bir hayat yaşayacağını, dünyayı nasıl gördüğün ile alakalı çoğu bilgiyi öğrenmene yardımcı olur.


Doğum Günü Numaran

Seni herkesten ayıran özelliklerini işaret eder. Özünde kim ve nasıl biri olduğunu söyler. Doğandaki mevcut güçlü nitelikleriooni, zayıf yönlerin aşılmasını ister. Bununla birlikte tam potansiyelini yaşarsan kim olabileceğini ortaya çıkarır.


İçsel Arzun

Etrafındakilere açıkça göstermediğin, içsel ihtiyaçlarını ve isteklerini fısıldayan ruh dürtündür. Ruhunun en derin dürtülerine, değerlerine, duygularına iç görü sağlayarak en içteki arzularına, derin ve özel tutkularına ışık tutar.


Kişilik

Kendini dışa doğru nasıl ifade ettiğini gösterir, görünüşünü, sunduğun imajı, dünyanın seni nasıl gördüğünü, çekim gücünü insanların senden aldığı ilk izlenimi ifade eder. Kısacası kişiliğini başkalarına gösterdiğin boyutudur.


İfade

Sana güçlü ve zayıf yanlarını bilmeni sağlayarak doğal yeteneklerini, kendine has hediyelerini farketmeni ve ortaya çıkarman gerektiği vurgusunu yapar. Kısacası doğal yeteneklerin, ifade numaranda bulunur. Yaşam yolu numaran hedeflerini de ortaya çıkarmaya yardımcı olurken ifade numaran başarma yeteneklerini söyler.


Karmik Ders

Üzerinde dikkatlice düşünülmesi gereken en önemli konulardandır. Ruh buraya yapmak için geldiği görevleri tamamlamak ister. Dolayısıyla ruhunda bu yaşamda üstesinden gelmeye karar verdiğin ve zayıf olduğun alanları ve doğanda az gelişmiş durumları, zorlukları tekrar eden kalıplar şeklinde ortaya çıkarır ve bunlar hakkında bize bir şeyler söyler. Öte yandan karmik ders numarası, başkalarına duyduğumuz çekim ve bağın ardındaki nedenlerdir. (Karmik dersler herkeste olmayabilir.)


Yıl Öngörüsü

Bu yıl hangi rakamın enerjisini taşıyorsun ve bu enerji seni hangi konular üzerinde durman ve geliştirmen hususunda bilgilendirecektir.


  • Analiz için İsim, Soyisim ve doğum tarihiniz gereklidir. (Doğum tarihi net olarak bilinmediğinde doğum analizi yerine sadece isim analizi yapmaktayız.)

  • Bu analiz kişiye göre 35 sayfa ile 50 sayfa arasında değişmektedir.

  • Analiz 3 gün içerisinde teslim edilir. (Mail veya WhatsApp üzerinden)


Sen de hemen profesyonel numeroloji hesaplaması yaptırmak için bizimle iletişime geç!73 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
bottom of page