top of page

Kaygı Nedir?

Kaygı Nedir? Kaygı Nasıl Ortaya Çıkar? Kaygı İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kaygının tanımlaması, uygulanabilecek yöntemler ve daha fazlası yazımızda...

Aura Nedir?

Hepinize yeniden merhaba!

Bu yazımı, kaygının yoğunluğunu yaşayıp hayatının dönüşümünü gerçekleştirmek isteyenler için yazıyorum .


Kaygı Nedir?

Kaygı nedir? ile başlayalım. Kaygı genellikle belirsiz endişe veya tehlike hissiyle ilişkilendirilen bir duygudur. Bir kişi kaygı hissettiğinde ,genellikle olumsuz bir olayın meydana gelme olasılığıyla ilgili bir endişe duyar, duygusal ve zihinsel anlamda da bunlar ortaya çıkabilir.

Bunlar nasıl belirsizlikler olsun? Diyelim ki hayatın zorluklarına karşı olsun veya sosyal ilişkilerde yaşanan sorunlar olabilir, tümü yaşam kalitesini düşürür nitelikte olur. Kişi bu durumun içine hayatın her anında girebilir. Asıl zorlayıcı olan bu durumu yönetememek ve durumun içinde savrulmaktır.

 

Kaygı İçin Ne Yapılabilir?

Kaygının içinde savrulmak yerine neler yapabiliriz şimdi birde onlara bakalım:

 

Theta Healing, NLP, EFT

Zihinsel ve fiziksel rahatlama tekniklerini kullanabiliriz. Bu yöntemlerden sadece biri ve aynı zamanda uzmanlık alanım olan Theta Healing yöntemi uygulanabilir. Bu yöntemde bilinçaltı kodlara inerek ve bunları değiştirerek kişi üzerinde derin ve kalıcı rahatlama sağlanabilir. Bunun yanında NLP, EFT gibi yöntemlerle de yine uzman eşliğinde çalışarak rahatlama sağlanabilir.

 

Access Bars

Olumlu düşünce modelleri geliştirerek zihninizin içinde konuşan seslerin kime ait olduklarını bularak susturmanız ve aslında olmak istediğiniz halinize geçmeniz için fırsat sunan araçlardan biri de Access Bars yöntemidir. Bu yöntemle hiç susmayan zihninizi susturmanız ve o enerji alanında şifalanmayı seçmeniz sizi bir sonra ki adımınız için güçlü kılacak araçlardan yine sadece biridir.

 


Sembol dilleri ile kuantum alanda aslında tüm işleyişin kontrolünün siz seçerseniz size ait olduğunu fark edebilir, kelime seçimlerinizin hayatınızı yönlendirecek durumda olduğunu anlayıp olumsuz yol ve yolaklarınızı değiştirmeyi seçebilirsiniz. Yani ez cümle eğer gerçekten iyi olmayı ve hayatınızın kontrolünü elinize almayı seçerseniz her şey mümkün…

 

Tüm sorularınız ve danışmanlık hizmetleriyle ilgili bilgi için benimle iletişim kurabilirsiniz…

 

Birlikte daha iyiye…

 

Güliz AKBAŞ

 

 


10 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page