top of page

Healy Frekans Cihazı Mucizesi

Healy Frekans Cihazı Nedir? Healy Frekans Cihazını Kim Buldu? Healy Frekans Cihazı Ne İşe Yarar? Gibi soruların yanıtları bu yazımızda.Healy Frekans Cihazı


HEALY - FREKANSLARLA GELEN MUCİZE!

HEALY FREKANS CİHAZI NEDİR?


Healy, biorezonans ve mikro akım terapisi prensiplerini kullanan taşınabilir bir frekans terapisi cihazıdır. Kullanıcıların genel sağlıklarını ve refahlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.HEALY FREKANS CİHAZINI KİM BULDU?


Healy, Alman menşeli olup Time Waver markasının bir ürünüdür. Frekans teknolojileri dünyada özellikle Çin, Rusya, Almanya ve Japonya ağırlıklı piyasaya çıkmaktadır.

Farklı kliniklerde 15 yıl boyunca alınan binlerce sonuç ile elde edilmiş birikimler, farklı rahatsızlıklar ve sağlığı koruma adına hazırlanmış talepler doğrultusunda oluşturulmuş programlar içerir.


Healy markası ile başta Avrupa’da olmak üzere Türkiye’de de 2019 Eylül ayı itibariyle satışa başlamıştır. Taşınabilir ve kolay kullanım olması nedeniyle özellikle Avrupa piyasasında ciddi talep görmüştür.


HEALY FREKANS CİHAZI NE İŞE YARAR?


Sağlığımızı korumak ya da var olan rahatsızlıkları düzeltmek için hücrelerimizin ihtiyaç duyduğu frekansları mikro akım uygulama yöntemi ile verir. Cihazın tam olarak ne işe yaradığını anlamak için öncelikle hücre zarı gerilimi sürecini bilmek gerekir.


Hücrelerimiz gerek yaşın ilerlemesi gerekse dışsal etkenler yüzünden hasar görür ve olması gereken ideal titreşim seviyesinden aşağılara düşerek görevlerini ifade edemezler. Bu şekilde artan bozulmuş hücreler organların ya da sistemlerin görevlerini yerine getirmesine engel olur. Bazen de hücreler bir süre sonra habis dediğimiz tümörlü hücreye dönüşerek ciddi rahatsızlıklara neden olur.


Sağlıklı hücre -70 mv akım olarak kabul edilen seviyede olurken hastalanan hücreler -30, tümörlü hücreler -20 seviyesine düşerler ve son olarak 0 seviyesinde hücre ölümü gerçekleşir.

İşte bu noktada cihazda yüklü olan programlar düzgün kullanıldığında hücrelerin ideal düzeylerine geri dönmesi sağlanır. Tabii ki bu süreç bir günde düzelecek bir durum değildir. Kişinin yaşı ve beslenme şartlarına göre değişkenlik gösterir.


BÜTÜN ORGANLARIMIZ İÇİN AYNI FREKANS MI VERİLİYOR?


Tabii ki hayır. Organlar, sistemler ve diğer psikolojik durumlar için ideal frekans aralığı farklıdır. Healy’nin en önemli özelliği kişiden kişiye ihtiyacın da farklı olduğu gerçeğine göre hareket etmesidir. Her kullandığınızda o günkü durumunuza göre size farklı aralıklarla mikro akım sinyali gönderir.


HEALY FREKANS CİHAZININ YAN ETKİSİ VAR MIDIR?


Cihaz, sağlığı olumsuz etkileyecek herhangi bir özellik taşımaz.


HEALY FREKANS CİHAZINI KULLANMAK KOLAY MIDIR?


Cihazı, akıllı telefonu kullanmayı bilen herkes kullanabilir. Aile büyüklerinin de rahatlıkla kullanmasını sağlayabilirsiniz. Cihaz, kendi şarj cihazı ile şarj olur. Taşınabilir ve giyilebilir olması sebebiyle ister yakanızda ister cebinizde, masanızda ya da yatağınızın başucunda bulundurarak günün her anında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Spor yaparken, yemek yaparken, dizi izlerken, araç sürerken, ders dinlerken size engel olmaz.


6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page